wtorek, 31 października 2017

KOLOROWA KARUZELA NAD ŁÓŻECZKO

I oto jest! Kolejna karuzela nad łóżeczko, nad którą ostatnio pracowałam. Zamówienie było na kolorowe zwierzątka. Wyszło na prawdę słodko :) Słoneczko zerka na wszystkie zabawki i przesyła całusy. Mam nadzieję, że mała Natalka będzie zadowolona :)
Co się będę rozpisywać...poniżej kilka fotek :)Wszystkie zabawki szyłam ręcznie, dlatego też trochę czasu na to zeszło, ale przez to, że są szyte można później je odciąć i dać dziecku do zabawy :)

Słoneczko Daisy pilnuje aby karuzelowi mieszkańcy byli cicho gdy Natalka będzie spać, a gdy otworzy oczka, bujały się pomalutku jakby poruszał nimi ciepły, letni wiaterek. Przesyła serduszkowe buziaki aby nikt nigdy nie był smutny.


Pani Pingwinkowa ma tak uroczy i delikatny uśmiech, że po oczach widać jak zaraża wszystkich dobrym humorem. Czasami powie jakiś wierszyk, czasem zanuci piosenkę. Generalnie radosna z niej pingwinka :)


Słonik Ildek zawstydził się trochę bo nie był pewny czy innym mieszkańcom karuzeli spodoba się jego kokarda. Jednak całe towarzystwo zachwyciło się nową ozdobą słonika. On sam uwielbia się stroić i dbać o wygląd. Kiedy się cieszy jego ogonek porusza się radośnie.


Myszka Aida zarumieniła się nieco gdy się dowiedziała, że została wybrana do zacnego grona karuzelowych zabawek Natalki. Postanowiła, że od teraz będzie codziennie ją rozśmieszać. Z tej radości na jej uszkach pojawiły się serduszka :)


Żabka Kumka to prawdziwy karuzelowy książę. Charakterem przypomina jednak bardziej księcia-przyjaciela niż typowego władcę. Na co dzień daje dobre rady i ratuje wszystkich z tarapatów. Ma ruchome łapki dzięki czemu przytuli każdą nadąsaną osobę :)


Uwielbiam szyć filcowe postacie. Wszystkie wzory odrysowałam i uszyłam według własnego pomysłu :) Od dzisiaj można oficjalnie zamawiać u mnie zarówno karuzelę (własny projekt zabawek plus stelaż) czy też same zabawki w wybranych przez siebie wymiarach. 
Poprzednia karuzela, którą robiłam na zamówienie dalej cieszy oczy swojej właścicielki :)

Pozdrawiam was serdecznie i do następnego!


Facebook - KLIK

Instagram - KLIK

Sklep - KLIK7 komentarzy: